Середа, 28 жовтня

У Краматорську представили новопризначеного голову Донецької обласної державної адміністрації. Ним став генерал СБУ Олександр Куць. Під час представлення нового очільника президент України також подякував за роботу його попереднику Павлу Жебрівському. Нагадаємо, останній був звільнений з посади 13 червня, а 19 числа того ж місяця став аудитором НАБУ. Далі – у реакціях від Opinion.

У дописі на своїй офіційній сторінці Петро Порошенко наголосив, що Олександр Куць із перших днів агресії РФ пішов добровольцем і служив у складі бойових груп СБУ. Окрім того, новий очільник Донецької ОДА, за словами президента, має аналітичний склад розуму, неабиякий досвід, а самого Куця знає та поважає вся Донеччина. Ну що ж, подивимось, як працюватиме пан Куць далі. Бо, як казав мій дід, як берешся до нової роботи, забувай про старі здобутки.

Звісно, без зради навіть у такій невеличкій реакції обійтися не могло. Назар Приходько, журналіст, волонтер і активіст впевнений, що Куць далеко не найкращий кандидат на цю посаду, оскільки якось вже продемонстрував, що не ставить у пріоритет області, що воює, боротьбу з тероризмом, колабораціонізмом та контрабандою. Якщо пан Приходько таки тримав свічку, то, добре, я трошки йому повірю. Але не довірятиму, допоки не побачу реальних результатів.

Співголова громадянської ініціативи «Права справа» Дмитро Снєгирьов вирішив нагадати, що сам Куць народився в російському Ростові-на-Дону та до середини 90-х років проживав у Росії. Відтоді він, за словами автора допису, почав працювати у відділі «К» управління СБУ. Не знаю, чи зрада це, чи ні. Але часом таке трапляється, що людям не таланить народитися в нормальній країні. Це ж узагалі біда.

Натомість політик і блогер Юрій Михальчишин наголосив, що підтримує таке кадрове рішення чинної влади, оскільки прифронтові області повинні мати очільників саме такого службового та професійного профілю, оскільки Донеччина – це не Галичина чи Полісся. Інше питання – чи знайдуть адекватну заміну для попереднього місця роботи Олександра Куця.

Роман Шевченко, екс-помічник голови Державної прикордонної служби, також погодився, що кадрове рішення є правильним, адже за тривалий час це вперше, що Донеччину очолив генерал СБУ. Сам Шевченко, вочевидь, не проти продовження у такому ж дусі.

Збирав реакції та хвилювався, що їх так мало, Степан Коза

Залишити коментар