Неділя, 29 листопада

Колишня регіоналка Ганна Герман заявила, що під час Євромайдану українці ставилися до «Партії регіонів» так, як сьогодні ставляться до ромів. Таку заяву вона зробила під час допиту в справі про держзраду Януковича в Оболонському суді. Більше про невдалі регіональні порівняння – у реакціях від Opinion.

Реакції збирали, скажімо, по гарячих слідах, тож наводжу найголовніші й подекуди найсмішніші з них. Ось, наприклад, письменник Андрій Кокотюха розповів, що рішуче виступає проти побиття і вбивства ромів, але зовсім не проти, якщо хтось зловить та… провчить членів «Партії регіонів». То що, «сафарі» набуває нових характерів?

А ось і перші жартики (хоча, може, і пан Андрій пожартував). Блогер Артем Малдер підмітив, що кожного літа починають копати молоду картоплю, а викопують чомусь Герман. Ну, це ж нескладно взяти й закопати назад, хіба ні?

Блогер Іван Оберемко підкреслив, що Герман прямо порівнює ромів з убивцями, зрадниками, колаборантами, сепаратистами та ще цілою низкою дуже поганих людей. Цікаво, а Герман хоч знає визначення всіх цих слів? Бо поки регіонали страждали, хіба їм було до самоосвіти?

Натомість лідер організації С14 Євген Карась вирішив усе ж урівняти ромів та регіоналів, назвавши обох «збирачами металу з гаманців українців». Схоже, декого історія нічому не вчить.

А один із моїх улюблених блогерів просто видав дві перлини, не поділитися якими я, звісно, не можу. Друга, безперечно, є моїм фаворитом, але хіба ж можна не показати вам обидві? Насолоджуйтесь!

 

Однак забагато писати про пані Герман – шкідливо, про це нагадують і користувачі мережі. Тому, любчики, посміялися, поплювалися і зустрінемось у наступних реакціях.

Збирав реакції та копав картоплю Степан Коза

Залишити коментар