Вівторок, 7 липня

Біп-біп, відкривайте, новенька зрада вже біля ваших воріт. Футболіст національної збірної України та англійського «Манчестер Сіті» Олександр Зінченко вирішив трохи відпочити у Росії. Такі подробиці відпустки молодого гравця стали відомі з його сторінки в інстаграмі. Подробиці про особливості російської рибалки – у реакціях від Opinion.

Сам допис було опубліковано два дні тому, в ньому Зінченко вихваляється своїм першим уловом. Все б нічого, якби не позначена геолокація світлини: Краснодарський край, Росія. Ну що, Сашко, порибалив непогано, а де фоточки з Чемпіонату світу?

Не бачу особливого сенсу розглядати всі коментарі під світлиною Сашка, бо там класика користувацьких війн: диванні експерти з обох країн намагаються зрозуміти, чий диван зручніший. Інша справа – моя улюблена фейсбукова творчість, «заткнітєсь вопшем нитіки, рибалка – внє політікі». Поза політикою. Так і живемо.

Однак, якщо пан Зінченко якимось чином зможе з Краснодару потрапити на Opinion, для нього є цінна порада: блогер Микола Воськало, добра душа, розповів, що десь під Москвою можна ще й лящів наловити. Олександре, чим не привід для продовження турне? А потім раз – і у футболку збірної України. Казка, а не життя.

Для тих, хто вже зібрався писати в коментарях «Коза, а що тут такого», наводжу пряму відповідь від сторінки UkrBall. Все просто, друзі, хтось із вас може здивуватися, але в нас і досі триває війна, спричинена російською агресією та путінськими амбіціями. І Сашко, навіть з таким смішним уловом, теж стає частиною інформаційного складника протистояння. Ну яка війна, камон, ось же, Зінченко спокійно рибалить у Росії.

Не втримався від коментарів і редактор «Футбол 24» Юрій Басенко. На його думку, людина, яка одягає синьо-жовту футболку, повинна розуміти, що такий його «відпочинок» – це лезом по душах сотень тисяч вболівальників. Басенко також пообіцяв, що на найближчих матчах збірної буде першим, хто освистуватиме кожен доторк Зінченка до м’яча. Що сказати? Степан Коза ладен бути другим у цьому списку і свистіти з усіх сил.

І на завершення – іронічна схема співбесіди, за якою гравці потрапляють до української збірної. Було б смішно, якби не було б так сумно. Дякую Антону Ходзі та передаю великий привіт Сашку. Сподіваюсь, риба була смачна.

Збирав реакції та вболівав за «Манчестер Юнайтед» Степан Коза

3 комментария

  1. Вважаю матеріал не обєктивним. Так як автор вболівальник Манчестер Юнайтед. Це все продєлкі одного відомого клубу.

  2. Степан Коза on

    Як казав мій дід: «Степане, не так важливо, за кого ти вболіваєш, головне – щоб не за Манчестер Сіті». 🙂

Залишити коментар