Понеділок, 20 травня

Російські пранкери, котрі неодноразово оприлюднювали розіграші різних політиків, заявили, що цього разу їм вдалося розіграти голову СБУ Василя Грицака, представившись журналістом Аркадієм Бабченком. Про невдалий пранк та інші дзвіночки – у реакціях від Opinion.

Сам російський журналіст Аркадій Бабченко, котрий не так давно встиг померти у рамках спецоперації СБУ та раптово воскреснути, розповів, що пранкери телефонним дзвінком від імені самого журналіста повідомили голові СБУ, нібито той дивився у центрі Києві матч Чемпіонату світу, аж тут на нього напала група осіб. На оприлюдненому аудіо чутно, як Грицак обіцяє направити на місце чергову службу. Бабченко ж висловив переконання, що тут не обійшлося без участі ФСБ. Боже, які пристрасті!

У коментарі одному з українських видань керівник апарату голови СБУ генерал Ігор Гуськов наголосив, що Василю Грицаку дійсно телефонувала особа, що представилася Аркадієм Бабченком. Однак згодом російські пранкери оприлюднили не всю розмову, адже наприкінці діалогу голова СБУ дав зрозуміти, що розіграш не вдався. Ну, правильно, навіть якби все було не так, хто б у цьому зізнався, правда ж?

Гуськов також пояснив, що дістати номер Грицака не так вже й складно: на відміну від голови ФСБ, голова Служби безпеки України спілкується з представниками ЗМІ та громадськими активістами. Себто Василь Грицак має публічний номер, який надається людям, яким він довіряє. Хм. То хтось просто злив цифри російським клоунам?

До слова, сам пан Бабченко потім не витримав, оскільки дзвінок Грицаку – це далеко не єдине, чим нині дошкуляють йому спецслужби Росії. З огляду на це журналіст заявив, що готовий обміняти себе на Олега Сенцова та інших бранців, які перебувають за російськими ґратами. Хух, ви подивіться, серіал із Бабченком набуває нових обсягів! Вже уявляю слоган: «Він помер не задля того, щоб воскреснути. Він воскреснув, аби врятувати світ». Дивіться в кіно, коли у Степана Кози будуть гроші на зйомки.

Про таку заяву Бабченка навіть встигли скласти невеликий віршик: все по класиці та канонам, як я вам завжди збираю. «Здається, після воскресіння в ньом з’явивсь якийсь спасителя синдром» – ну хіба не прекрасно ж?

Але не всі відреагували на спробу розіграшу відносно стримано. Ось, наприклад, волонтер, блогер і громадський активіст Назар Приходько назвав саму ситуацією ганьбою для СБУ. За словами автора допису, переконати у зворотньому його не зможе ніхто. Тю. Та не дуже й хотілося, пане Назаре, я ж так, для повноти реакції, для балансу поглядів. Переконуйтеся тоді самостійно.

А як виявилось, пранкери полюбляють дзвонити не лише голові СБУ, але й першій віце-спікерці Верховної Ради Ірині Геращенко. Їй телефонували нібито від російської омбудсменки Москалькової. І що далі? Та нічого, пані Ірина одразу зрозуміла, що до чого, а згодом опублікувала ціле звернення не тільки до пранкерів, але й до самої Москалькової. Ось так ми вміємо, коли хочемо.

Збирав реакції та номер Грицака Степан Коза

Залишити коментар