Вівторок, 1 грудня

У Запоріжжі, на острові Хортиця, є ангар, у якому розташовані унікальні казацькі човни, підняті з глибин Дніпра. Протягом багатьох років запорізькі археологи й історики працювали над реставрацією піднятої флотилії. Аж раптом виникла ідея — побудувати справжній корабель — козацький «Дуб». Точнісінько такий, на якому ходили наші пращури у XVIIXVIII столітті. 

«Не реставрувати, а збудувати новий» — така ідея виникла у завідувача відділом реставрації Національного заповідника «Хортиця» Валерія Нефедова близько 20-ти років тому, коли підняли з Дніпра першу козацьку чайку. 

«Коли почали активно займатися підводними дослідженнями, зробили величезну кількість унікальних знахідок, зокрема й скелетів козацьких кораблів XVIII століття, Середньовіччя, більш раннього періоду. У 1999-му році, коли ми підняли перше судно — це козацький човен, з’явився реставраційний ангар, вже була оформлена ідея, що необхідно, крім реставрації, поруч закласти стапель і паралельно будувати копію цього корабля. В усьому цивілізованому світі це — звичайна практика», —  говорить Нефьодов.

«Дуб» —  таку назву має човен над яким зараз працюють на Запоріжжі. Це традиційний український човен, таких багато використовували у XVII-XVIII століттях. Проте насправді їхня історія сягає часів ще до виникнення Київської Русі. Човни будували з дубу — звідси й назва.

Генеральний директор Національного заповідника «Хортиця» Максим Остапенко зізнається, що без спонсорської допомоги реалізувати такий унікальний, в масштабах країни, проект — було б надскладно.

«Настав час розповісти про наш крутий проект, який ми втілюємо в життя разом з Bosch Ukraine. Ми будуємо справжнє величезне козацьке судно дуб! У нашому Музеї судноплавства маємо старовинні відреставровані красені, але ми пішли далі, і тепер вирішили самі побудувати човна «з нуля» за старими ескізами. Нам пощастило більше ніж козакам ми маємо професійний інструмент від Bosch», написав на своїй сторнінці у Facebook Остапенко.  

Суднобудівельники порівняли корабель із хребтом, на який поступово нарощують «м’язи» та «шкіру». Так от хребет —  «чорнова» збірка човна ведеться за допомогою сучасних кріплень і електроінструментів, а от нарощування — збирання на «чисто» — це кропіткий і тривалий процес, який будуть робити за допомогою дерев’яних і кованих деталей, так, як робили це запорожці три століття тому.

За словами Остапенко, основним проектом для будівництва «дуба» стали креслення часів роботи хортицької верфі — 1736-го року. Також суднобудівники детально вивчили чимало креслень, починаючи з 1626 року.

Старовине судно буде довжиною 18 метрів, шириною — 2,3 метри. Воно зможе вміщувати: 16 веслувальників, керманича та командира — усього близько 20 чоловік.

Будують корабель із деревини сосни та дубу. Говорять, що будувати лише з дуба надто дорого. За словами істориків, нині використовують дуб, якому близько 70 років.

Історики додають, що наші пращури збирали «чайку» за два тижні. Сьогодні ж на це піде майже рік. Спускати на воду човен будуть не раніше наступного року, говорять, що він стане діючим експонатом музею.

Текст і фото: Ольга Парсенюк, Дмитро Смольєнко

Залишити коментар