Четвер, 26 листопада

В гостях у Межигір’ї: чим та як живе колишня резиденція «легітимного» екс-президента

Колись в одній далекій-далекій країні жив самозакоханий і жорстокий король, який любив побалувати себе красивими портретами та золотою випічкою. Щоправда, одного дня тиран змушений був втікати, заливши відкритими двері до свого будинку. І перейшов палац тирана відтоді в користування простим смертним.

Так-так, мова саме про Межигір’я, якому всі так щиро дивувалися, коли наш «легітимний» Віктор Янукович тільки-тільки втік до Ростова-на-Дону, забувши навіть свій золотий батон і неймовірно реалістичну картину, списану з його ж натури. Після тривалого здивування й повного непорозуміння з тим, що ж робити, ситуація все ж почала більш-менш налагоджуватися: з’явилися волонтери, які оголосили колишню резиденцію Януковича національним парком. І тепер, аби туди потрапити, не потрібно знати «азарівську» мову чи вступати до регіональних партій. Достатньо…лише заплатити за квиток.

Сьогодні на території Межигір’я діє платна система відвідування. Знижки та безкоштовний вхід передбачені лише для малої частини населення. Пояснюють волонтери все доволі просто: за якісь гроші потрібно утримувати цілий зоопарк, кінологічний центр, слідкувати за будинками тощо. І правда, резиденція, яка дісталась нам від екс-президента, – це не просто гарний будинок, який коштує чималих грошей. Це надзвичайно велика територія, за якою потрібно ретельно слідкувати, аби зберегти той вигляд, у якому музей самозакоханості та пафосу потрапив до рук українців.

Фото: Марина Банделюк

Текст: Дмитро Журавель

Залишити коментар