Понеділок, 26 жовтня

Забагато зради не буває, правда ж? МВС внесло зміни в раніше затверджені знаки розрізнення і правил носіння форми українських прикордонників. І все б нічого, аби в мережі не почали обговорювати одне маленьке зображення, яке напрочуд дивно схоже на аналогічні зображення в знаках відмінностей у бойовиків так званих «ДНР-ЛНР». Більше про дивні збіги – у реакціях від Opinion.

Звісно, це вам не якісь хорватські хлопці, про яких гудить уся мережа, але і навіть мінімальна подібність чогось нашого з символікою бойовиків – це насправді ще більший треш. Подякувати за уважність потрібно українському журналісту та телеведучому Віталію Гайдукевичу, який… трохи заплутався: де новий беретний знак Державної прикордонної служби, а де – емблема бойовиків. Ну що ж, головне, аби ті, хто вдягнуть берети з новим «дизайном», теж не заплутались.

До цього, до слова, пан Гайдукевич вже описував дії керівництва прикордонників. Як саме? Дно. Що «дно»? Та дії керівництва журналіст прямо й відверто охрестив дном, бо не можна вставляти в символіку Георгія, навіть якщо називати його Юрієм. Кому треба подякувати? Голові ДПСУ Петру Цигикалу. Тож дякуємо вам, пане Петре, з вами наші кордони залишаться цнотливими та непереможними. Фух, таку зраду роздуваю, що аж самому соромно стає.

На більш ранній допис Гайдукевича відреагував Роман Шевченко, екс-помічник голови Державної прикордонної служби. Ну, спочатку, ясна річ, треба перекопіювати частину тексту журналіста, але власна думка не менш актуальна: хорошу роботу художника, яка має проукраїнське ідеологічне наповнення, змінили кустарними каракулями… Кхм, от ці етичні норми журналіста. Каракулями генерала.

Щодо крайнього допису Віталія Гайдукевича пан Шевченко лише додав: безкарність породжує вседозволеність, у нас війна, і на кону або перемога України, або «пабєда…» і далі за текстом. Ну, правду ж каже чоловік, чи хтось хотів кинути у мене тапком?

У коментарі до допису журналіста завітав і Олег Медведчук, працівник прикордонної служби. Цікаво, як самі прикордонники відреагували на ці зміни? У двох словах Медведчук запевнив, що берет із таким ганебством на головну не одягне. Що у висновки? Ідеологічна диверсійна операція Росії, за словами Медведчука, має підтримку завдяки недолугості керманичів ДПСУ. Отак і живемо.

Згодом Медведчук також додав, що ця провокація насправді має чітко продуманий сценарій і водночас є ідеологічною бомбою, себто троянським конем. Вихід, на думку прикордонника, простий: Цигикал має ініціювати анулювання в МВС своєї пропозиції. Натомість ще цікавіше, наче знову «Гаррі Поттера» читаю: голова ДПСУ намагався лобіювати цю емблему перед президентом, але отримав справедливу відмову. І що далі? Гайдукевич каже, що все вирішили домовленості з паном Арсеном Аваковим. Привіт вам, пане Арсене, як там, все нормально?

Свою точку зору висловив і Анджей Давидов, SMM-спеціаліст військового радіо «Армія FM». За його словами, прикордонники затвердили беретний знак, який жодним чином не стосується їхньої діяльності. І насправді це не єдиний випадок у структурі МВС, адже першими були поліцейські, які «забили» на ідеологічний складник. Все пропало? Та ні, хоча б ЗСУ рухаються у правильному напрямку. Тож надія є, любчики, зрада у підсумку не переможе.

Збирав реакції та шукав дизайнерів для ДПСУ Степан Коза

1 комментарий

Залишити коментар