Субота, 5 грудня

Червона доріжка ОМКФ-2018: від Ади Роговцевої до брата Джулії Робертс

Цієї п’ятниці, 13 липня, в Одесі стартував IX міжнародний кінофестиваль. Під прицілом об’єктивів журналістів опинилася головна подія відкриття – Червона доріжка. Традиційно чи не всі медіа, що вирішили написати про фестиваль, беруться оцінювати вбрання українських та закордонних зірок та порівнювати їх із попередніми роками. Не став винятком і цей рік.

У центрі уваги опинилися зіркові гості: актор, номінант на «Оскар» і «Золотий глобус» і брат акторки Джулії Робертс Ерік Робертс, французький актор Дені Лаван, директор Гетеборгського кінофестивалю Гуннар Бергдал, акторка Ада Роговцева, японська сценаристка та режисерка Наомі Кавасе, акторка Римма Зюбіна та продюсерка Тамара Татішвілі.

Вбрання охочих пройтися червоною доріжкою ще довго оцінюватимуть та критикуватимуть, модні блогери неодмінно зроблять власний топ кращих суконь та костюмів. Що залишається робити? Слідкуйте за щоденниками Одеського міжнародного кінофестивалю на Opinion та не пропускайте кращі фільми цього літа. Приємного перегляду!

Фото: Марина Банделюк

Залишити коментар