Середа, 23 вересня

Генеральна прокуратура Польщі видала Генеральній прокуратурі України колишнього головного бухгалтера ДП «Укрспирт» Сергія Безродного для притягнення до кримінальної відповідальності, повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Генеральна прокуратура Республіки Польща задовольнила клопотання ГПУ про видачу екс-головного бухгалтера ДП «Укрспирт» Безродного в Україну для притягнення до кримінальної відповідальності. Досудовим розслідуванням встановлено, що він за попередньою змовою з іншими службовими особами розтратив кошти держпідприємства на загальну суму 260 млн 808 тис. 631 грн і за попередньою змовою групою осіб ухилився від сплати податків, що призвело до ненадходження до держбюджету коштів у розмірі 49 млн 859 тис. 541,23 грн», – повідомила прес-секретар генпрокурора України Лариса Сарган.

За інформацією Генпрокуратури, Безродний керував злочинною організацією, учасники якої вчинили низку тяжких злочинів, зокрема вбивство радника директора ДП «Укрспирт» 30 травня 2017-го року, а також планували вбивство міністра внутрішніх справ України.

Залишити коментар