Неділя, 29 листопада

Адвокат українського політв’язня Олега Сенцова Дмитро Дінзе відвідав свого підзахисного у російській колонії, після чого розповів, що українець має кепський вигляд, але ходить самостійно, від примусового годування відмовився, повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Він виглядає ще гірше, ніж минулого разу. Дуже блідий. Ходить сам. Близько тижня тому в нього була друга криза по здоров’ю. Стало зле, і його хотіли госпіталізувати для того, щоб поставити на повноцінне примусове годування, щоб вливати більше суміші. Він відмовився, і його залишили у колонії з умовою, що суміш він вживатиме сам під наглядом лікаря. Приймає в день по дві ложки. Утримують його в палаті, з голодування йти не збирається. Каже: “Скільки мене вистачить, стільки і протягну“», – цитує Антон Наумлюк слова адвоката на своїй Facebook-сторінці у четвер.

Крім того, Олег Сенцов висловив здивування, чому закінчилася активна кампанія підтримки українських політв’язнів з боку України й уповноваженої Верховної Ради з прав людини Людмили Денісової.

Залишити коментар