Неділя, 29 листопада

США продовжують дотримуватися позиції, що Росія відповідальна за катастрофу авіарейсу MH17 у небі над Україною в 2014 році. Про це заявила офіційна представниця держдепартаменту Гізер Ноєрт, повідомляє УНІАН.

На питання, чи зберігає уряд США позицію щодо підтримки слідчої групи, очолюваної Нідерландами, яка вважає Росію відповідальною за збиття літака MH17, вона відповіла: «Уряд Сполучених Штатів давно говорив, що Росія, безсумнівно, відповідальна за збиття MH17». У цьому зв’язку вона нагадала, що США у травні зробили дві заяви стосовно катастрофи MH17. У першій заяві, оприлюдненій 24 травня, було сказано: «Сполучені Штати мають повну довіру до висновків Спільної слідчої групи, які були представлені 24 травня державним прокурором Нідерландів: зенітно-ракетна установка, застосована для збиття літака малайзійських авіаліній рейсу MH17, належала 53-й зенітно-ракетній бригаді Російської Федерації, що базується в Курську».

Також у цій заяві сказано, що «рейс MH17 був збитий зенітною ракетою “Бук“ російського виробництва класу “земля-повітря“ з території на сході України, яка контролюється Росією та керованими Росією силами».

Залишити коментар