Вівторок, 29 вересня

Володимир Москаль, міський голова міста Сколе, що на Львівщині, нещодавно був затриманий під час отримання хабаря. Все б нічого і навіть би ніхто не здивувався, якби це не було вже вдруге. І якби до цього сам Москаль не хотів встановити шибеницю для корупціонерів. Більше про роздвоєну особистість – у реакціях від Opinion.

Про новий подвиг, який здійснив Володимир Москаль, розповів генеральний прокурор Юрій Луценко. За його словами, у березні міський голова вже був засуджений на 6,5 років за хабар, однак поки апеляція переноситься, той продовжує керувати містом. А далі – як у казці, та й сам Луценко вирішив трохи позагравати з читачами: «щоб не втратити навики, вирішив цей Москаль знову взяти неправомірну вимогу на 68,7 тис. грн». От же ж той Москаль, навіть округлити по-людськи не міг.

Як зазначила Лариса Сарган, прес-секретарка генпрокурора, нині Москалю оголошено про підозру, вирішуються питання про обрання порушнику міри запобіжного заходу. Ех, не встиг хлопець шибеницю поставити. Так би, можливо, був першим клієнтом. А що, дурний приклад – теж приклад.

Військовий журналіст і речник Генеральної Прокуратури України Андрій Лисенко також нагадав, що новий злочин пан Москаль вчинив на етапі апеляційного оскарження вироку, вимагаючи від особи переоформити на свою матір гаражне приміщення. Санкція інкримінованої статті передбачає до 10 років ув’язнення, трирічне позбавлення права обіймати певні посади та конфіскацію майна. Ну, і потрібен тобі був той гараж, га, пане мере?

А ось народний депутат і екс-речник «Правого сектору» Борислав Береза розповів, що насправді відомим у мережі пан Москаль став, коли з’явилося його відео з лекцією, на якому мер наголосив, що «чотири роки тягнеться спектакль не української, а московсько-ж…..вської влади». Хм, схоже, саме ця недобросовісна влада і довела пана Москаля до нових хабарів. От що з людьми роблять. До слова, Береза впевнений, що це ще один доказ того, що Україні зараз намагаються прищепити штучний антисемітизм, який базується на примітивному бажанні злодіїв красти та відволікти увагу від своїх дій. Ось як закрутив.

Політичний консультант і аналітик Руслан Бортнік окремо нагадав, що Москаль збирався пожертвувати на встановлення шибениці близько 30 тис. грн. На думку експерта, мер-хабарник є яскравим прикладом того, як люди, що руйнують державу, голосніше за всіх кричать про реформу та видають себе за патріотів, тим часом знищуючи економіку та суспільство. Ось такі справи, любчики.

Натомість політичний консультант і екс-нардеп Віктор Уколов вирішив просто подякувати тому невідомому, але патріотичному та свідомому підприємцю, який написав заяву і дав хабарнику мічені купюри замість того, щоб нудити, як усе погано. Ні, ну правда ж молодець, я б ще якомусь Москалю просто так стільки грошей не віддавав.

А блогер Антон Ходза з відчутним роздратуванням зазначив, що нове затримання Москаля – це не страшно, адже в нього попереду ще багато років судових процесів, може, й до пенсії судитися буде. До забезпеченої, ситої пенсії. Ось така система, ось так все працює. Нє, ну так, якщо подумати, то Бог любить трійцю, то, може, пан Москаль просто догодити хотів. Від гріхів звільнитися, так би мовити. Хто його там знає.

І наостанок не обійдемось без уже майже традиційної фейсбукової народної творчості. «Але жить без хабарів він не міг і погорів, щас його б на шибеницю, дати буком по сідницям», – чим не політичний некролог, га?

Збирав реакції та гроші на шибеницю Степан Коза

1 комментарий

Залишити коментар