Середа, 30 вересня

Грецькі правоохоронні органи затримали понад сотню українських моряків через те, що їх змушували переправляти нелегальних мігрантів до Європи, повідомляє Українська Правда.

«Українці заполонили грецькі тюрми. Наших громадян обманним шляхом запрошують працювати на круїзних лайнерах, яхтах, а натомість під примусом сили та загрозою смерті змушують переправляти через море “нелегалів” до Європи. Саме через це сотні українських моряків були затримані грецькими правоохоронними органами», – заявила уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова.

За інформацією, яка є у Денісової, у тюрмах Греції наразі перебуває 161 українець. З них 112 осіб – за звинуваченням у перевезенні нелегальних мігрантів. «На таку нелегальну роботу злочинні угрупування вербують українців, у яких виникають фінансові труднощі. Морякам обіцяють офіційне працевлаштування, роботу за контрактом. Дуже швидко, буквально через декілька місяців, вони опиняються у грецьких тюрмах… А хтось робить на цьому величезні гроші!», – пояснила Денісова.

Залишити коментар