Середа, 2 грудня

Прокуратура Автономної Республіки Крим перевіряє причетність кожного кримського держслужбовця до вчинення державної зради, що полягає в активних діях стосовно ведення підривної діяльності, повідомляє Крим. Реалії

«Ми перевіряємо причетність кожної особи саме до вчинення державної зради, яка має полягати в активних діях: допомога у веденні підривної діяльності. Суддя Чорнобук допомагав окупаційній владі встановлювати судову систему Російської Федерації», – розповіла начальник управління прокуратури АРК Світлана Блудова. Вона додала, що сам факт роботи в підконтрольних Росії держорганах Криму не є злочином. «Звичайний держслужбовець, який працює в МНС і допомагає народу, не нестиме кримінальну відповідальність»,  стверджує співробітниця прокуратури АРК.

11-го липня співробітники прокуратури Автономної республіки Крим та Служби безпеки України провели обшуки в приміщеннях, в яких живе колишній голова Апеляційного суду АРК Чорнобук. Колишнього кримського суддю, чиє місце перебування наразі невідоме, підозрюють у скоєнні державної зради. Його оголошено в розшук. За версією ГПУ, Чорнобук надавав допомогу Росії та її представникам в переході судів АР Крим на ведення правосуддя на підставі російського законодавства, що призвело до забезпечення функціонування російських судових органів, анексії Криму.

Залишити коментар