Середа, 30 вересня

У Херсоні невідомий облив кислотою обличчя працівниці міської ради, відомої громадської активістки Катерини Гандзюк. Зловмисника розшукують поліцейські, які виклали на сайті відео нападу, повідомляє Відділ комунікації поліції Херсонської області, пише Укрінформ.

Встановлено, що приблизно о 08:30 жінка вийшла з під’їзду. З кущів їй назустріч вийшов невідомий чоловік років 20-25, який тримав в руках ємність із рідиною. Невідомий вилив рідину, попередньо кислоту, в обличчя жінки, після чого втік. Потерпілу з опіками доставили в лікарню. Катерина Гандзюк відома своєю активною громадською та проукраїнською позицією. Вона викривала організаторів проросійських мітингів і правоохоронців, які їх покривають.

2 комментария

  1. Центральна влада не дуже приділяє цьому увагу, але на прикордонній Херсонщині вже на повну силу розкрила крила та знову підняла голову рашистська п’ята колона. Рейтинги ригів піднімаються, погляньте лише на опоблок. Наш край і відродження мають багато своїх депутатів. Ця вся кримінальна мразота, відчувши свою безкарність, та спираючись на усебічну підтримку москви, повилазила зі своїх нір і буде творити те, що і до 2014 року. Тітушня знову вийде на роботу.

Залишити коментар