Неділя, 27 вересня

Розслідування масованої атаки російської «фабрики тролів» у соцмережах на президента Італії Серджіо Маттарелла буде доручено фахівцям із боротьби з тероризмом. Про це повідомляє італійське агентство ANSA.

Зазначається, що прокуратура Рима найближчими днями розпочне розслідування атак «тролів» на президента Італії у соцмережі Twitter, після чого справу буде передано борцям із тероризмом. Також очікується, що у понеділок, 6-го серпня, парламентський комітет Служби розвідки та безпеки (COPASIR) заслухає з приводу факту атаки у соцмережі звіт директора італійської секретної служби DIS Алессандро Панса.

В ніч на 28-ме травня, за кілька годин після того, як президент Італії відмовився призначати євроскептика Паоло Савону міністром фінансів, проти нього було здійснено масовану атаку у соцмережах. Зокрема, у Twitter спостерігалася аномальна активність, коли протягом кількох хвилин було зроблено дописи проти Маттарелли з понад 400 профілів. Як зазначає ANSA, сліди усіх профілів вели до одного джерела – російської «фабрики тролів». У дописах президента Маттареллу, часто у вульгарній формі, закликали піти у відставку.

Залишити коментар