Середа, 2 грудня

Кількість важкого озброєння і військової техніки на тимчасово окупованій території Донецької області зросла у 8,5 разів, пише УНІАН.

«Відзначається зростання напруженості у зв’язку з постійним та демонстративним порушенням Мінських домовленостей з боку збройних формувань Російської Федерації. Порівняно з червнем 2018 року, у липні СММ ОБСЄ зареєструвала безпрецедентне: у понад 200 одиниць, або у 8,5 разів, зростання кількості важкого озброєння і військової техніки, виявлених на тимчасово окупованій території Донецької області, розміщення яких у цих районах є грубим порушенням Мінських домовленостей», – йдеться у повідомленні Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін.

Зокрема, зареєстровано до двох танкових батальйонів, два дивізіони самохідної артилерії, дивізіон буксируваних гаубиць, до ста одиниць ББМ, засоби протиповітряної оборони тощо. Зазначається, що така активність збройних формувань РФ призвела до різкого зростання кількості порушень режиму припинення вогню уздовж лінії розмежування.

Залишити коментар