Вівторок, 22 вересня

Вже 26 дітей потрапили на лікарняні ліжка внаслідок отруєння в готелі на Львівщині. Про це повідомили у прес-службі обласного управління Нацполіції, пише Укрінформ.

«Загалом у лікарню госпіталізовано 26 дітей та одного дорослого. Поліцейські встановили, що усі вони є жителями Хмельницької області, віком 10-16 та 25 років. Також правоохоронці з’ясували, що всі вони відпочивали в готелі одного із сіл Пустомитівського району, де і харчувалися», – зазначили у прес-службі.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 325 (порушення правил боротьби з епідеміями) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті, – до трьох років обмеження волі. Поліцейські встановлюють причину масового отруєння, проводять досудове розслідування.

6 серпня увечері до Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф надійшли повідомлення про госпіталізацію у стані середньої тяжкості до обласної інфекційної клінічної лікарні 17 пацієнтів, із них 16 дітей, із попереднім діагнозом харчова токсикоінфекція.

Залишити коментар