Субота, 5 грудня

Київ закликає владу Великої Британії провести розслідування терористичної діяльності на сході України затриманого у Лондоні проросійського провокатора і пропагандиста, британця Грема Філліпса, пише Українська правда.

Напередодні Філліпс увірвався до будівлі посольства Грузії в Лондоні під час виставки про російсько-грузинську війну 2008 року. Його оперативно затримала дипломатична поліція. Філліпс, скандально відомий журналіст телеканалів Russia Today і «Звезда», викрикував антигрузинські та антинатівські гасла, заявили в грузинському МЗС.

«Ми засуджуємо жорстоку, аморальну атаку пропагандиста Росії на посольство Грузії. Ми сподіваємося, що поліція Великої Британії проведе розслідування цього нападу, а також його терористичної діяльності на сході України, ґрунтуючись на матеріалах, які ми надіслали Міністерству закордонних справ», – йдеться у заяві українського посольства.

Нагадаємо, у липні 2014 року Служба безпеки України затримала Філліпса й ухвалила рішення про його видворення за межі України із забороною в’їзду на три роки. Після цього він повернувся до Росії, а звідти – на Донбас і продовжив роботу.

Залишити коментар