Вівторок, 29 вересня

Тільки не кажіть, що ще не чули. «Укрзалізниця» замовила послуги ведення своєї офіційної сторінки у мереж Facebook за 740 тис. гривень, і вже навіть підписано контракт. На 650 тис. виконавець має надати п’ять видів послуг, а іншу частину отримає, якщо до грудня збільшить кількість підписників на 50 тис. Більше про, здавалося б, найкращу роботу – у реакціях від Opinion.

Ну що, заходимо на всім відоме та любе «Прозорро» та дивимося, за які кошти і що саме замовила «Укрзалізниця». А отже, маємо наступне: одна картинка до допису, схоже, коштуватиме приблизно 2 250 гривень, і трохи дешевшим виходить відео. Оці модні, знаєте, коли головне написано текстом і звук можна не вмикати. Дивна логіка якась.

То що нам відомо про людину, яка отримає таку, здається, колосальну суму грошей? Журналіст Богдан Амінов спробував дещо пояснити. Виявляється, виконавець замовлення, дехто Роман Русанов, був зареєстрований як бізнесмен лише у лютому 2018 року, а першим його замовленням став…. СММ для «Укрзалізниці». Ви все зрозуміли правильно, любчики. Але пан Амінов на тому не зупинився і відшукав сторінку студії виконавця замовлення. Там можна оцінити цілих два виконаних замовлення, давайте поглянемо разом.

Не скажу, що я великий дизайнер чи знаток мистецтва, але візитівка якась застаріла років на 5-6, а логотип виглядає ще більш-менш прийнятним. Як на мене, типовий логотип, нічого особливого чи такого, що викликало б якусь відразу.

Окрім цього, журналіст ще нагадав, що оголошена сума буде сплачена не за рік, а до кінця цього, 2018, року. Виходить, за підрахунками Амінова, десь 117 тис. гривень на місяць. Ну отаке. Автор ще й нагадав, що це гроші з податків. Ну це щоб добити зраду вже до максимуму, апогею, так би мовити.

У коментарях до допису добрі люди постаралася та тегнули Максима Нефьодова, першого заступника міністра економічного розвитку й торгівлі України. За словами народного обранця, «зрада» полягає в тому, ЩО закуповувалось, а не як. Саме ж питання є політичним: чи вважають люди, що їхні податки можна витрачати саме таким чином.

Але й порушень ніяких немає – Нефьодов пояснив, що за процедурою «Укрзалізниця» мала право не проводити тендер, зважаючи на те, що сума була меншою за півтора мільйони гривень. Отакі пиріжки.

Дещо інші думки у блогера Макса Бужанського. За його логікою, «Укрзалізниця» є монополістом (а з цим не посперечаєшся), тому у рекламі, тим більше такій, необхідності нема. Головною ж проблемою є, на думку блогера, відсутність квитків. Мовляв, купити їх можна хіба що у спекулянтів. Ага. А ще можна нормально планувати свій час і купляти квитки з адекватними місцями трохи раніше, ніж за три години до відправлення. Але, може, то мені так щастило.

Але не зрадою єдиною: блогер безкоштовно підказав виконавцю 740-тисячного замовлення, як легко та просто підняти кількість підписників на сторінці. Хм, і то правда, хто ж не полюбляє розіграші.

Лікарка та письменниця Леся Коковська-Романчук в принципі продовжила ту саму тему про відсутність квитків і нібито перемоги у тендерах. Але, пані Лесю, там трохи вище ми вже вирішили, що тендеру як такого й не було. Ніхто нічого не вигравав. Просто доручили хлопцю ряд завдань. Таке ось.

Що, вже представили, як наступний коментатор забиває останній цвях у кришку зради? А не там було. Виявляється, люди, які краще за інших орієнтуються в СММ, вважають, що ціна є цілком прийнятною. Ба більше, за такий комплекс послуг і для такого бренду можна було б запросити й куди більше грошей. Адже під такий проект потрібно виділити окремого дизайнера, копірайтера, спеціаліста з реклами та ще там когось. Коротше, піарник Сергій Дідківський коротко пояснив: СММ – це не лише поставити лайк, якщо ти їдеш у потязі. Це ще купа вселенська роботи, про яку навіть тут писати довго.

І на підтвердження цієї думки, ось вам ще кілька коментарів, які, загалом, кажуть про те саме: аби розкрутити великий бренд потрібно вкласти чимало грошей. І оголошена наразі сума, яку отримає виконавець робіт, є більш ніж прийнятною. Отакі ось пиріжки, вкотре повторюю я. Головне, аби все не було схожим на ту візитівку, я на це щиро сподіваюсь.

А ще, любчики, давайте подумаєм, чи не відпрацював цей хлопець вже свої гроші?

Збирав реакції та робив нове портфоліо Степан Коза

Залишити коментар