Субота, 4 квітня

Мінтранс РФ «розробив заходи» у відповідь на можливе припинення Україною залізничного сполучення з Росією, але сподівається, що до їхнього прийняття справа не дійде. Про це заявив глава російського відомства Євген Дітріх, передає РИА Новости.

На його думку, насамперед, після введення таких заходів громадянам РФ і України буде неможливо користуватися послугами транспорту. Російський міністр вважає, що нічого, крім незручностей і дискомфорту, це не спричинить.

«… Набір заходів, які на цей випадок могли бути вжиті, нами опрацьовано. У разі якщо такі рішення будуть прийняті, ми знайдемо можливість ці заходи реалізувати. За складом заходів, думаю, що зараз передчасно обговорювати це питання», – також додав він.

Раніше стало відомо, що Міністерство інфраструктури України розглядає питання закриття залізничного сполучення з Російською Федерацією, але останнє слово залишається за Радою національної безпеки і оборони України та Кабміном. Про конкретні терміни закриття залізничного сполучення між Україною і Росією зараз не йдеться.

Залишити коментар