Вівторок, 25 лютого

З початку проведення Операції Об’єднаних сил на сході України 30 квітня 2018 роки Збройні сили взяли під контроль 15 квадратних кілометрів території у зоні бойових дій на Донбасі.

Про це повідомив командувач об’єднаних сил Сергій Наєв під час прес-конференції в Сєвєродонецьку Луганської області. «У ході стабілізаційних дій із початку ведення ООС нам вдалося забезпечити й підтримувати повний контроль над лінією зіткнення з противником, належний рівень безпеки та стабільності в усіх районах ведення операції. Обладнання смуг забезпечення на Волноваському, Горлівському, Сєвєродонецькому та Світлодарську напрямках дозволило взяти під контроль близько 15 кв. км української території. З урахуванням населених пунктів», — сказав він. При цьому Наєв наголосив, що українські військові дотримуються Мінських домовленостей і режиму припинення вогню, але «адекватно відповідають на провокації РФ».

Нагадаємо, рівно 100 днів тому, Антитерористична операція на сході України офіційно закінчилася. 30 квітня о 14:00 розпочалася операція Об’єднаних сил (ООС), передбачена законом про деокупацію Донбасу. Указ про її початок того ж дня підписав президент України.

Залишити коментар