Середа, 28 жовтня

Кабмін ухвалив рішення про підписання додаткових угод до Угоди щодо виконання завдання у сфері розвитку між урядами України та США від 17 вересня 2014 року, у межах яких Київ отримає додатково майже 78 млн доларів. Відповідні розпорядження розроблені Мінекономрозвитку у зв’язку з намірами уряду США надати додаткові кошти для реалізації передбачених відповідною угодою цілей, повідомляє Укрінформ.

Зазначається, що підписання додаткової угоди щодо забезпечення сталого економічного розвитку створить необхідні законодавчі умови для виділення урядом США додаткової технічної допомоги у розмірі понад 54,4 млн доларів.

Ці кошти будуть спрямовані на забезпечення доступності інвестиційної діяльності середньому класу в Україні, зміцнення потенціалу приватного сектору економіки, підвищення енергоефективності української економіки та її енергетичної безпеки, збільшення обсягів сільськогосподарського виробництва.

Загальний обсяг технічної допомоги, спрямований на вказані цілі в рамках угоди, із врахуванням додаткових коштів складатиме понад 139 млн доларів.

Залишити коментар