Четвер, 2 липня

Тітушко Вадим, який став відомим напередодні Євромайдану через напад на журналістів, розшукується українськими правоохоронцями. На цей раз Тітушка підозрюють у розбійних нападах у складі організованої групи з метою пограбування. Більше про розшук людини, чиє прізвище перетворилось у цілий термін, – у реакціях від Opinion.

Новину про забутого світом «героя» повідомив перший заступник голови Національної поліції В’ячеслав Аброськін. За словами автора допису, прізвище Тітушка стало вже загальним і символізує провокаторів-запроданців, а його носій, вочевидь, є дивною людиною, яку час і сумнівна слава нічому не навчили. Ну, пане В’ячеславе, самі маєте розуміти: час іде, слава теж минає, треба ж якось нагадувати людям про себе. Ось і ви допомогли.

Однак, схоже, повноцінно повернутися до медійного простору Вадиму поки що не вдається, адже навіть на новину про його нові заслуги відреагувало, будьмо чесними, не так вже й багато користувачів. Втім, свою порцію «хайпу» Тітушко все ж назбирав. Письменник і журналіст Богдан Логвиненко склав іронічно-жартівливий перелік того, як міг би продовжити свою кар’єру Вадим. Це вам і поп-зірка, і представник на Євробаченні, і телеведучий, і навіть мер Білої Церкви. Таке прізвище залишається поза увагою! Але журналіст все доволі прозоро пояснив: колись Вадим виконував замовлення та нападав на журналістів, а тепер так і не зміг відмовитися від такого життя.

А ось блогер Сергій Наумович переконаний: у всьому винне саме прізвище, мовляв, не програмістом же йому працювати. Хоча, хто його знає, міг би вийти непоганий антивірусник, скажімо.

Натомість, журналіст Михайло Ткач має альтернативну версію того, чому пана Вадима все ж розшукують. Каже, є варіант, що хочуть змінити губернатора в Миколаївській області. І, звісно, не Зеленський, але, може, вся справа в тому, що Тітушко – нащадок славетного Конана? Тоді б все встало на свої місця.

А взагалі, як ось вважає журналістка Ірина Салій, про цього хлопця не завадило б вже написати книгу. Як-ні-як, а людина дала ім’я цілій соціальній групі! Так і назвемо: «Повернення Тітушки». Тільки б далі ніяких продовжень типу «Повстання Тітушок» не було.

Олександр Швець, журналіст і головний редактор газети «Факти та коментарі» і взагалі вважає Вадима Тітушко у певному розумінні фігурою історичною. Щоправда, на шлях виправлення власних помилок ця фігура вставати, схоже, навіть не збиралася. «Чим ще прославиться», – питає журналіст. Ех, пане Олександре, головне, аби не переплюнув власні досягнення.

Гортали до кольорової картинки, пропускаючи весь інший текст? А тут вам найбільше лаконічне пояснення всієї ситуації від блогера, журналіста та телеведучого Віктора Литовченка: Тітушко знов Тітушко. І правда ж, хто б міг подумати?

А от ще один складний прикол, у тлумаченні якого мені знадобиться ваша допомога. Блогер Віктор Дацько, зазначив, що Вадим Тітушко пропустив цьогорічну баржу з херсонськими кавунами. А ну, хто у мене найбільш уважний читач, поясність, будь ласка. Якісь складні прикольчики пішли.

Як виявилось, секрет повернення доволі простий: Тітушко нарешті зрозумів, що революція дала йому шанс, і вирішив ним скористатися. Правда, я думав, що цей шанс полягав у тому, що про його героїчні подвиги минулого потрохи почали забувати, але ні. Класику, як-то кажуть, не забути, а коли потрібно, вона й сама тобі нагадається.

Але не все так просто. За словами журналіста Олександра Піддубного, нині вимальовується доволі цікава ситуація: територія України стає полем діяльності банд, коріння яких виходить із кримінальних угруповань, що активно розвивалися за часів президентства Віктора Януковича. Так і запишемо, і книгу про Тітушка внести доповнення та додати до назви: «… і компанія». Будьте чемними, любчики, і слідкуйте за своєю інформаційною безпекою. Побачимось!

Збирав реакції та ховався від Тітушка Степан Коза

Залишити коментар