Неділя, 29 листопада

У вересні під час Генасамблеї ООН, де зустрінуться лідери всіх країн зі слідчою групою у справі МН17, оголосять, коли саме буде створений суд. Про це у коментарі Укрінформу повідомила заступник міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль.

«Я думаю, що у вересні, під час Генеральної асамблеї ООН, коли зустрінуться лідери всіх країн зі слідчою групою, і буде оголошено, коли саме буде створений суд», — сказала Зеркаль. Вона нагадала, що у Нідерландах вже визначилися з місцем проведення суду, яке має умови для розгляду такого масштабного процесу, як МН17. Це судовий комплекс «Схіпхол» у місті Бадхоеведорп, що знаходиться за близько 50 км від Гааги і в кількох кілометрах від аеропорту «Схіпхол».

На думку Зеркаль, до самого початку процесу жодних нових імен слідство розголошувати не буде. Воно вже визначило коло осіб, причетних до трагедії, – це понад 100 людей. І наразі триває робота зі свідками, у тому числі працюють і зі свідками з Росії – і дуже переймаються їхньою безпекою. Як повідомлялося, «Боїнг-777» авіакомпанії Malaysia Airlines, рейс Амстердам-Куала-Лумпур, був збитий на Донбасі 17 липня 2014 року. На його борту знаходилися 298 осіб, всі вони загинули.

Залишити коментар