Субота, 31 жовтня

Убивство ватажка самоназваної «ДНР» Олександра Захарченка не вплине на процес обміну заручників на Донбасі, повідомляє Громадське.

Про це в кулуарах парламенту сказала перша віце-спікерка Ради, уповноважена президента з врегулювання ситуації на Донбасі Ірина Геращенко.

«Москва і Кремль зачищають своїх маріонеток, які забагато знають. Питання звільнення заручників залежить виключно від Кремля. Зачистка своїх маріонеток не вплине на цей процес», – сказала Геращенко, відповідаючи на питання Громадського.

Вона додала, що під час попереднього обміну полоненими на Донбасі «Кремль прибрав свою маріонетку – Плотницького (колишнього ватажка «ЛНР» – прим. ред.)» .

Утім, за словами Геращенко, на процес обміну заміна ватажків самоназваної «республіки» не вплинула, «адже Путін тоді вже дав сигнал готувати обмін».

Вона додала, що нині немає жодних сигналів із Кремля щодо наступного обміну.

Востаннє обмін заручників відбувся 27 грудня 2017 року. Це перший за два роки та найбільший обмін. За даними СБУ, на підконтрольну територію повернулися 73 заручники. Україна передала на окуповану територію 233 людини.

1 комментарий

Залишити коментар