Середа, 21 жовтня

Президент України Петро Порошенко наголошує, що Договір про дружбу, співробітництво і партнерство з Росією від 1997 року не розривається, а припиняє свою дію через непродовження, з огляду на це він має намір до 30 вересня направити відповідне повідомлення РФ. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Я наголошую, що він не розривається, оскільки це складна і тривала процедура, а він припиняє свою дію через непродовження»,  сказав Петро Порошенко під час зустрічі з лідерами фракцій Верховної Ради України в понеділок увечері в Адміністрації президента в Києві.

Глава держави також зауважив, що питання продовження чи непродовження цього договору – в компетенції президента України. Після отримання необхідних документів від МЗС він має намір «у термін до 30 вересня направити зі своїм підписом повідомлення Російській Федерації про непродовження дії» цього договору.

Він розповів, що планує найближчим часом, після внесення пропозиції МЗС, провести з цього приводу засідання Ради національної безпеки і оборони України.

Залишити коментар