Четвер, 29 жовтня

Трохи більше половини росіян знають про ситуацію, пов’язану з голодуванням засудженого в РФ українського режисера Олега Сенцова. Про це свідчать дані опитування «Левада-центру», повідомляє Українська правда.

Відзначається, що 54 % від тих, хто знає про цю ситуацію (51 % від усіх опитаних), вважають, що оптимальним рішенням був би обмін Олега Сенцова і низки українських громадян, засуджених у РФ, на росіян, засуджених в Україні.

8 % від тих, хто в курсі ситуації, вважають, що прийнятним варіантом було б звільнення від відповідальності тільки одного Сенцова.

38 % від тих, хто в курсі ситуації, вважають, що Сенцов і низка інших громадян України, засуджених у Росії, повинні продовжувати відбувати покарання.

Опитування було проведене 23-30 серпня 2018 року за репрезентативною всеросійською вибіркою міського та сільського населення серед 1600 осіб у віці від 18 років і старше в 136 населених пунктах, 52 суб’єктах РФ.

Як повідомлялося, український режисер Олег Сенцов, затриманий ще в травні 2014 року, 14 травня 2018 року оголосив голодування з вимогою відпустити всіх українців.

Залишити коментар