Четвер, 22 жовтня

Сьогодні, 7 вересня, скликається оперативне засідання щодо евакуації дітей із тих регіонів Херсонської області, які знаходяться в безпосередній близькості до заводу «Кримський титан». Про це повідомив голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв, пише УНІАН

«О 10:00 буде прийняте рішення нашої комісії. Ми не порушуємо питання евакуації, скоріше оздоровлення та профілактики для запобігання захворюваності наших дітей. Учора вночі було прийнято рішення про надання можливості нашим дітям, які підпадають під можливу зону ураження, переміститися в оздоровчі табори для продовження оздоровлення. Також це стосується вагітних жінок — ми надаємо їм можливість залишитися в медичних установах. Окрім того, ми змушені надати допомогу кримчанам, які страждають від екологічного лиха, та готові надавати медичну реабілітацію й оздоровчу реабілітацію», — повідомив він.

Військовослужбовці та співробітники поліції несуть службу на адмінкордоні в респіраторах. Відзначається, що захисні засоби американського виробництва — багатошарові та мають можливість регулювання рівня захисту. У ніч на 24 серпня на півночі Криму стався викид отруйних хімікатів із кислотонакопичувача заводу «Кримський титан».

Залишити коментар