Четвер, 29 жовтня

На святкування Рош Гашана в Україні очікується прибуття від 50 до 80 тис. паломників. Про це йшлося під час зустрічі голови Нацполіції Сергія Князєва та заступника голови Нацполіції — керівника патрульної поліції Олександра Фацевича з Надзвичайним і Повноважним послом Ізраїлю в Україні Джоелом Ліоном та начальником Головного управління з охорони громадського порядку Міністерства громадської безпеки та поліції Держави Ізраїль Алоном Леваві, інформує прес-служба МВС, передає Укрінформ

«За інформацією, яку ми отримуємо з туристичних агенцій та авіакомпаній, очікується прибуття до України від 50 до 80 тис. паломників. Для допомоги ізраїльським громадянам на місці буде відкрито консульство», — поінформував Джоел Ліон. Водночас, Князєв підкреслив, що Нацполіція готова гарантувати безпеку такої значної прогнозованої кількості людей. Очільник Нацполіції запропонував представникам держави Ізраїль провести спільні навчання українських й ізраїльських поліцейських для обміну досвідом у сучасних умовах. Ізраїльська сторона висловила зацікавленість у таких навчаннях.

Як повідомлялося, Новий рік за іудейським календарем хасиди усього світу зустрічатимуть у ніч з 10 на 11 вересня. Щорічні культові заходи з нагоди святкування днів Рош ха-Шана проходитимуть на могилі цадика Нахмана в Умані та у приміщенні місцевої синагоги.

Залишити коментар