Вівторок, 20 жовтня

На церемонію відкриття двотижневої наради ОБСЄ з огляду виконання зобов’язань держав- учасниць у людському вимірі у Варшаві активісти одягнули білі футболки з написом #SaveOlegSentsov. Про це повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

Активісти стали в один ряд за президією, у якій сидят голова Постійної ради ОБСЄ, представник Італії при ОБСЄ Алессандро Аццоні, директор Бюро демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ Інгеборг Солрун Гісладоттір, члени національних делегацій. Як повідомлялося, у Варшаві розпочалася двотижнева нарада ОБСЄ, на якій ітиметься про виконання зобов’язань держав-учасниць у сфері дотримання прав і свобод людини. Участь у нараді беруть близько 1,5 тис. представників урядів і громадянського суспільства країн ОБСЄ та країн-партнерів.

Метою конференції є перегляд зобов’язань, які взяли на себе уряди країн-членів у сфері дотримання фундаментальних прав і свобод людини, демократії, толерантності та протидії дискримінації. Крім того, буде порушено питання свободи ЗМІ, прав мігрантів, подолання расизму та ксенофобії.

Залишити коментар