Неділя, 25 жовтня

Український режисер, політв’язень Кремля Олег Сенцов написав заповіт на свою творчість у разі смерті. Про це повідомила його сестра Наталія Каплан у Facebook, пише Українська Правда

Cенцов написав їй листа. У ньому він розповів, що вже не вірить у те, що він скоро вийде з російської в’язниці. «У те, що я скоро вийду й ми всі щасливо заживемо в Києві, я вже не вірю. Як і в багато чого іншого. Але це не означає, що я розклеївся або збираюся зніматися (мабуть, із голодування — прим.) Я не здався в будь-якому випадку, просто я не вірю вже в щасливий кінець всієї цієї історії», — цитує Каплан слова Сенцова.

Окрім того, він написав про стан свого здоров’я. «Стан у мене приблизно такий самий: стабільно-паскудний, до всіх старих спецефектів тепер ще додалася гіпоксія — це нестача кисню в органах, в основному серці й мозку. Туман у голові, усе йде обертом, тіло, голова й кінцівки німіють. Кровоносна система взагалі не справляється з харчуванням киснем організму. Ось я який став просунутий в медицині!» – розповів Сенцов. За її словами, Олег додав, що «намагатиметься триматися, хоча живе зараз просто за інерцією».

Як повідомлялося, український режисер Олег Сенцов, затриманий ще в травні 2014 року, 14 травня 2018 року оголосив голодування з вимогою відпустити всіх українців. У серпні 2015 Північно-Кавказький окружний військовий суд у Ростові-на-Дону засудив його до 20 років колонії суворого режиму за звинуваченням у підготовці теракту.

Залишити коментар