Неділя, 25 жовтня

Термін призову на строкову військову службу в 2018 році збільшили до трьох місяців, щоб довкомплектувати Національну гвардію та Державну прикордонну службу. Про це повідомляє 11 вересня прес-служба Генерального штабу Збройних сил України в Facebook, пише Українська Правда

«Внесення змін зумовлено, насамперед, збільшенням чисельності призовників для комплектування військ (сил) Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України», — зазначили у відомстві. За інформацією Генштабу, строки призову також продовжили для розподілу навантаження на призовні та військово-лікарські комісії. «Продовження терміну призову дозволить призовним комісіям більш якісно провести заходи вивчення, проходження медичного огляду, підбору та призначенням призовників до команд військових формувань», — додали у відомстві.

Як повідомлялося, 15 лютого президент Петро Порошенко підписав указ про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів і чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році.

Залишити коментар