Середа, 21 жовтня

Асоціація технічного моніторингу з Мюнхена проведе сертифікацію українського проекту Hyperloop. Оцінка може бути надана вже до кінця цього року, повідомляє Укрінформ.

«Ми розпочали дуже важливий процес у проекті Hyperloop – його сертифікацію. Вони (німецькі партнери – ЕП) сказали, що планують завершити цього року. Це буде оцінка з боку авторитетної профільної структури. Це найбільша асоціація Німеччини, яка об’єднує всіх виробників щодо сертифікації безпечного використання», – розповів міністр інфраструктури Володимир Омелян.

Він зауважив, що якими б не були розробки, без належного підтвердження безпеки з боку. За словами Омеляна, є попередня оцінка, вона буде опублікована найближчим часом. Далі робота буде продовжуватися вже з поглибленого вивчення нового транспортного засобу. Раніше повідомлялося, що Міністерство інфраструктури України та компанія Hyperloop Transportation Technologies домовилися про співпрацю в галузі розвитку технологій високошвидкісного транспортування – Hyperloop. Міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що Україна наступного року може почати будівництво тестового майданчика в місті Дніпро для впровадження в країні надшвидкісного сполучення типу Hyperloop за кошти приватних інвесторів. Квиток на Hyperloop коштуватиме дешевше, ніж на літак і поїзд.

Залишити коментар