Субота, 31 жовтня

У представлених Міноборони Росії документах, які нібито вказують на походження ракети комплексу «Бук», якою було збито МН17, виявлено ознаки підробки. Про це пише російська «Новая газета».

У своїх висновках російські військові використовували дані розслідування JIT і, зокрема, серійний номер двигуна ракети — 8869032, який разом із залишками корпусу голландці пред’явили у травні 2018 року на своїй презентації під Утрехтом.

Представник міноборони РФ стверджує, що знаючи ці номери, можна встановити в яку військову частину вона була призначена. У рукописному журналі навпроти «унікального номера ракети» 8720 вказано й місце відправлення — в / ч 20152 (військова частина в Тернопільській області на заході України). У цьому контексті звертає на себе увагу й почерк заповнювача другого документа — «зведеної відомості на виріб». Очевидно, її заповнює одна людина: автор в особливій стилістиці виписує цифру два, кожен раз виводячи петлю нагорі та внизу. При цьому в заголовку відомості, де єдиний раз вказано серійний номер ракети — 8868720, цифра два виписана інакше. Також помітно, що при написанні останніх двох цифр використовувалися світліші чорнила.

Залишити коментар