Неділя, 29 листопада

Верховна Рада в першому читанні ухвалила проект закону № 8492 щодо зниження смертності та травматизму на дорогах. Документ передбачає збільшення штрафів за ігнорування пасків безпеки. Зокрема, йдеться про підвищення «плати» за порушення правил користування ременями безпеки та мотошоломами з 51 грн до 850 грн. Як такі зміни коментують у мережі в реакціях від Opinion.

На сторінці кампанії «За безпечні дороги» пояснюють: даний закон підвищує штраф за ігнорування ременів безпеки до 850 грн, однак створений він не для того, аби карати. Він для того, щоби змінити поведінку та сформувати нову звичку пристібатися, зокрема на задніх місцях авто. Утім, аби ініціатива запрацювала, народні обранці ще мають прийняти законопроект у цілому.

Напередодні голосування народних обранців на сторінці Міністерства внутрішніх справ України зазначили, що за статистикою, у 70 % аварій врятувати життя людини вдалося лише завдяки ременям безпеки. У відомстві наголошують: застосування пасків зменшує ризик загибелі водія при лобовому зіткненні в 2,3 рази, при боковому в 1,8 рази, при перекиданні в 5 разів. Водночас лише 15 % українських водіїв користуються пасками безпеки, що є найнижчим показником у Європі. Однак, цілком імовірно, що тепер відсоток має шанс суттєво підвищитися.

Перед ухваленням законопроекту в першому читанні ініціативу підтримала і виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, наголосивши, що завжди користується ременем безпеки в автомобілі. За словами Супрун, водіїв можна умовно поділити на дві групи щодо їх ставлення до пасків безпеки. Перша – суттєво менша – це ті водії, котрі завжди пристібаються та звертають на це увагу своїх пасажирів. Друга категорія – це водії, які не лише ніколи не пристібаються, але й здивовано запитують, чому пасажир вирішив скористатися паском. Адже вони це рішення чомусь сприймають передусім як недовіру пасажира до водія, нездорове бажання захиститися.

Водночас Супрун підкреслює: використання ременів безпеки є найбільш дієвим засобом захисту водіїв та пасажирів. За даними ВООЗ, вони зменшують ризик смерті на передньому сидінні на 40-50 %, а на задньому – на 25-75 %. Однак це не заважає окремим водіями вокристовувати спеціальні «заглушки», аби надокучливий автомобіль не набридав сигналом із нагадуванням пристебнутися. Законопроект, за словами авторки допису, зможе змінити поведінку водіїв та пасажирів і сформувати нову звичку – завжди пристібатися в автомобілі. Угу, а ще круто, коли на заглушках хитромудрі китайці додають зображення якихось святих. Кажуть, у таких випадках Миколайчик захищає водія на всі 200 %.

Однак вже не обійшлося й без перших жартів. Найбільше – про, мабуть, найбільш поширене імовірне сприйняття таких змін. Мовляв, чого ви хочете мене оштрафувати? Посадіть за ґрати спочатку всіх олігархів і всіляке таке. Ага, ще круто може спрацювати фраза: «Нехай син Порошенка пристібається спочатку, а потім і я почну». Одним словом, є випадки, коли новий законопроект може й доречно покарати, перш ніж змінити поведінку. І добре, що так воно може бути.

Олексій Кучеренко, голова Спілки власників житла України, натомість, поставився до законопроекту доволі скептично, натякнувши, що обмеження швидкості до 50 км/год так і не запрацювало на належному рівні, а розмір штрафу нібито демонструє «піклування», яке здається вкрай нещирим. Що автор пропонує натомість? Не приймати нових законів, допоки не запрацюють старі. Ну, знаєте, так ми могли б досі десь у кам’яній добі залишитися, допоки все б не запрацювало. Дивні речі іноді пишуть у цьому вашому Фейсбуці, чесне слово.


Із левовою часткою іронії про обмеження в 50 км/год пригадав і блогер Юрій Богданов. Мовляв, вже дев’ять місяців, як усі водії рухаються саме з такою швидкістю, а водії чудово справляються з контролем. Угу, з вірою на краще та в зміни у нашій країні, схоже, все просто чудово.

А ось прес-секретарка патрульної поліції Черкаської області Зоя Вовк спробувала пояснити, що означає новий законопроект. По-перше, нині документ відправили на доопрацювання. Після внесених змін його знову будуть розглядати на засіданні Верховної Ради. Якщо й тоді депутати проголосують «за», то законопроект відправлять на підпис голові ВР, а потім – президенту. Ну а в силу вступить потенційний закон лише після його публікації. Тож занадто рано кричати про перемогу теж не варто.

Вовк також наголосила: у Франції штраф за ігнорування ременя безпеки становить близько 4 400 гривень, у Словенії – 3 900 гривень, а в Чехії – 2 500 грн. Тож очевидно, що кричати про драконівські методи та розміри штрафу також не варто.

Олексій Роговик, юрист-міжнародник, у свою чергу підтримав рішення Верховної ради проголосувати за законопроект, зазначивши, що варто було б ще більше збільшити штрафи та відповідальність. Адже їздити постійно пристебнутим – це нормальна цивілізована й обов’язкова практика на Заході, а усі, хто вважають щось інше, не думають ані про себе, ані про інших людей. Хто виконує правила – штрафів не сплачує, а тому аргументи про здирництво – на смітник.


Віктор Андрусів, виконавчий директор Українського інституту майбутнього, переконаний, що рішення Верховної Ради є абсолютно беззмістовним, оскільки скористатися паском безпеки не мотивує ані штраф, ані страх. Єдина причина, чому це робить сам автор допису, – це звичка, напрацьована часом ще з моменту навчання водіння. Водночас експерт наголошує: підвищення штрафу просто підвищує рівень корупції. Ба більше, значна кількість людей в Україні реагує на штраф як «не повезло», тож ті, у кого це не в звичці, не будуть це робити через збільшення покарання.

Андрусів також наголосив, що закордоном штрафи працюють через дещо іншу систему: уся ця інформація доступна для ринку. Тобто, якщо ви часто порушуєте, для вас в рази дорожчою стає страхування на автомобіль та здоров’я. Вам з меншою ймовірністю захочуть дати кредит, і навіть менше хотітимуть брати на відповідальну роботу. Усе це є в рази страшнішим, ніж одноразова сплата штрафу. Тому фахівець підкреслює: розмір штрафу значення не має. Має значення його наслідок. І взагалі, логіка карати, щоб досягнути бажаного, – це чисто радянська логіка, яка зрештою не призвела до законослухняності й в самому Радянському Союзі. Отакі справи, хлопчики й дівчатка. Бережіть себе та оминайте автомобільчики, де замість ременів безпеки водій користується заглушкою з усіма святими та чудодійними. Будь то Богородиця, Миколайчик чи навіть діючий президент.

Збирав реакції та завжди користувався ременем безпеки Степан Коза

Залишити коментар