П'ятниця, 30 жовтня

Верховна Рада направила до Конституційного суду для отримання висновку президентський проект закону про внесення змін до Конституції України (щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та в Організації Північноатлантичного договору) (№ 9037).

Як передає кореспондент УНІАН, за відповідний проект закону проголосував 321 народний депутат із 366 зареєстрованих у сесійній залі. Із фракції «Блок Петра Порошенка» «за» проголосували 127 народних депутатів, від «Народного фронту» – 76, від «Самопомочі» – 17, від «Радикальної партії» – 20, від «Батьківщини» – 19, від групи «Воля народу» – 16 і від групи «Відродження» — 12.

Водночас рішення не підтримав жоден депутат із фракції «Опозиційний блок». Відповідним законопроектом передбачається у преамбулі Конституції встановити, що Верховна Рада України, піклуючись про зміцнення громадянської злагоди на землі України та підтверджуючи європейську ідентичність українського народу і незворотність європейського та євроатлантичного курсу України, приймає цю Конституцію — Основний Закон України.

Залишити коментар