Вівторок, 20 жовтня

Президент Петро Порошенко подав позов проти ВВС за наклеп через матеріал про те, що посередники українського керівника заплатили щонайменше $ 400 тисяч за першу зустріч із Дональдом Трампом. Про це повідомляє The Telegraph.

Адвокати Порошенка заявили, що таке твердження не відповідає дійсності та «завдало серйозної шкоди його репутації». У позові наголошується, що заява про сплату коштів за зустріч «особливо небезпечна, тому що він (Порошенко – прим. ред.) активно просуває антикорупційні заходи в Україні».

Адвокати Порошенка стверджує, що ВВС «не мала ніяких доказів щодо будь-яких виплат або таємних переговорів», але «вирішило оприлюднити це надзвичайно серйозне та шкідливе твердження».

У позові йдеться, що BBC відмовилось опублікувати спростування або вибачення, і ця історія залишається доступною на веб-сайті BBC. Як відомо, у матеріалі ВВС йшлося про те, що особистий адвокат Дональда Трампа Майкл Коен отримав секретний платіж у розмірі 400 або 600 тис. доларів від посередників Порошенка за організацію першої зустрічі між ним та Дональдом Трампом у червні 2017 року. В адміністрації Порошенка назвали публікацію ВВС відвертою брехнею та вимагали спростування цієї інформації.

Залишити коментар