Четвер, 22 жовтня

Пошуково-рятувальне судно «Донбас» і морський буксир «Корець» прийшли до порту Маріуполя Донецької області. Разом із ними прибули два малі броньовані артилерійські катери P177 «Кременчук» і P178 «Лубни», повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Сьогодні, 25 вересня о 09:35, заходом морського буксира Корецьзавершився перехід групи суден Військово-морських сил ЗС України до порту Маріуполь», — повідомляє прес-центр командування Військово-морських сил Збройних сил України на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

При цьому у ВМС повідомили про провокації з російського боку. «Поблизу рейду Маріуполя, в районі якірної стоянки, була спроба провокації з боку російського прикордонного катеру типу Мангуст, який нещодавно вже чинив такі дії, небезпечно маневруючи поряд із українським катером Морської охорони. Прикордонний катер РФ на великій швидкості намагався зблизитися з нашими кораблями, але рішучими активними діями екіпажів малих броньованих артилерійських катерів Лубни та Кременчук він був зупинений і недопущений до місця стоянки пошуково-рятувального судна Донбас та морського буксиру Корець, — ідеться в повідомленні.

Залишити коментар