Середа, 21 жовтня

Метеоблог головного синоптика країни

Вересень завершується в Україні серйозною презентацією осінніх процесів. Пройшов атмосферний фронт із похолоданням та зливами, пролетів циклон із штормовим вітром і врешті-решт з’явилися перші заморозки. Без заморозків жодна справжня осінь не обходиться.

Фінішні гастролі вересня також продемонструють цікаву, різноманітну та часом складну погоду.

Після похолодання до тотальних заморозків п’ятниця подарує розкішне, хоча й короткочасне потепління.

У більшості областей України денна температура повітря становитиме +17+22 градуси. Буде багато сонця, переважатиме суха повітряна маса.

Метеоблог головного синоптика країни

Фото: wxcharts.eu

Організує таку сприятливу синоптичну ситуацію антициклон із Західної Європи. Проте вже в суботу, 29 вересня, черговий атмосферний фронт знову принесе дощі, рвучкий вітер та похолодання до +12+16 градусів. Південь України ще затримається у сухій погоді з температурою повітря до +20 градусів.

30 вересня, на Віри, Надії, Любові, в Україні запанує знову суха сонячна погода. Стовпчики термометрів коливатимуться в межах +12+17 градусів, а на півдні та сході +15+20 градусів.

Тому на неділю сміливо можна планувати прогулянки, поїздки та відвідини родичів, друзів, видатних пам’яток та розкішних дендропарків України. Просто треба одягнути щось тепліше та не забути темні окуляри.

1 жовтня суха погода в Україні втримається, скрізь світитиме сонце, температура повітря очікується від +14 до +20 градусів.

2, 3 та 4 жовтня почне збільшуватися хмарність, атмосферні фронти зумовлять періодичні дощі, від невеликих до помірних. Опади чергуватимуться із проясненнями.

Температура повітря у нічні години становитиме +4+10 градусів, у східних областях та на півдні України +9+15 градусів.

Протягом дня на початку наступного тижня очікується: 2 жовтня +16+22 градуси, 3 жовтня похолодає на заході до +9+14 градусів, 4 жовтня похолодання охопить більшість західних, північних та центральних областей. Південь та схід ще побудуть у теплішому повітрі, до +16+22 градусів.

У Києві 28 вересня очікується комфортна погода, без опадів та близько +20 градусів.

У суботу в столиці пройде дощ та знизиться денна температура повітря до +15 градусів.

А завершиться вересень у Києві сухою, сонячною, проте прохолодною погодою. У неділю передбачається +13+15 градусів. Чудовий час для прогулянок на справді свіжому повітрі.

Початок жовтня не принесе суттєвих змін у синоптичній ситуації для столиці. 1 та 2 жовтня переважатиме високий атмосферний тиск, сухе повітря та температура +15+18 градусів.

3 та 4 жовтня до столиці наблизяться атмосферні фронти, які зумовлять збільшення вологості, хмарності та періодичні дощі. Температура повітря коливатиметься в межах +13+16 градусів.

Вересень переходить у жовтень красивою погодою із елегійними дощами, ранковими туманами, жовтим листям та неймовірно теплим і пухнастим сонцем.

Якщо уважно стежити за прогнозами погоди, правильно підготуватися до будь-якої синоптичної ситуації, тоді не страшні ані осінні метаморфози, ані безпорадність комунальників, ані дощі із заморозками. Осінь показує нам свою любов бажанням тулитися один до одного та цінувати людське й атмосферне тепло.

Наталка Діденко

Залишити коментар