П'ятниця, 30 жовтня

Російський журналіст Аркадій Бабченко розповів подробиці слідства про підготовку замаху на нього. Теракти в Україні готувалися як мінімум за 11 місяців безпосередньо до першого замаху на журналіста, повідомляє УНІАН

«Готувалися довго. Готувалися серйозно. Із переносними зенітно-ракетними комплексами, із протитанковими комплексами, із гранатометами, з угрупованнями в різних містах, зі створенням проросійських партій, із закиданням терористичних угруповань із Росії й так далі. Скільки цих угруповань, я не знаю. Герман каже про декілька, Пивоварник називає як мінімум три: як мінімум, один повинен був зустрітися зі свідком у Києві, як мінімум, один стежив за журналістом у Києві, як мінімум, один організовував вбивство у Вільнюсі. Це без урахування групи Стельмашенка, що пройшла навчання в Ростові й перекинута до України, яка була затримана в рамках справи Бориса Германа. Частково їхній план реалізований в Одесі. Нічого ще не закінчилося. Вони будуть продовжувати», — наголошує Бабченко.

Нагадаємо, ввечері 29 травня цього року в Києві поліція повідомила про нібито замах на російського журналіста Аркадія Бабченка. Від отриманих поранень, за даними правоохоронців, чоловік помер у кареті швидкої допомоги. Наступного дня, 30 травня, під час брифінгу голови СБУ Василя Грицака «убитий» Бабченко з’явився на публіці. Він заявив, що його «вбивство» було інсценовано спецслужбами, щоб затримати замовника.

Залишити коментар