Вівторок, 27 жовтня

Прикордонники зі складу Об’єднаних сил зафіксували ознаки чергового використання забороненої лазерної зброї спеціального призначення на Донбасі. Про це повідомляє 2 жовтня Державна прикордонна служба України, пише Українська Правда

«Так, учора ввечері на блокпосту першого рубежу “Мар’їнка“, у межах дорожнього коридору Донецьк-Курахове, військовослужбовець Державної прикордонної служби України отримав бойове травмування від лазерної зброї бойовиків», – йдеться в повідомленні. «Прикордонник виконував завдання зі спостереження за тимчасово окупованою територією України з метою своєчасного виявлення розвідувально-диверсійних груп терористів. Близько 17 години, спостерігаючи в оптичний прилад, він побачив яскравий спалах жовтого кольору з боку ворожого укріплення та відчув різкий біль в очах», – заявляє ДПСУ.

Військовослужбовця негайно доставили до військового шпиталю в Покровськ, де лікарі-офтальмологи поглиблено оглянули травмоване око та поставили попередній діагноз: «опік сітківки правого ока внаслідок ураження лазерним променем». «Наразі відомо, що військовослужбовець втратив працездатність правого ока на 80 %», – інформує відомство.

Залишити коментар