Понеділок, 19 жовтня

Геннадія Труханова готові передати до суду. Ідеться про купівлю міською радою заводу «Краян» у підприємства «Девелопмент Еліт» за ціною 185 млн грн, повідомляє Громадське.

Як повідомила прес-служба Національного антикорупційного бюро України, 28 вересня-3 жовтня 2018 року прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури вручили обвинувальний акт, складений детективами НАБУ, вісьмом підозрюваним у заволодінні коштами місцевого бюджету Одеси під час придбання будівель «Краян».

Як встановило слідство, Труханов у період з липня по грудень 2016 року спільно з іншими посадовцями мерії та приватної компанії заволоділи коштами місцевого бюджету міста Одеси в сумі 185 млн грн під виглядом купівлі будівлі збанкрутілого заводу «Краян» за завідомо завищеною вартістю.

«Сплачені кошти, ймовірно, планували легалізувати через підприємство з ознаками фіктивності, засновник та керівник якого, як встановило слідство, наразі проживає на непідконтрольній території Луганської області», – повідомили в НАБУ.

Залишити коментар