Понеділок, 19 жовтня

Колишній офіцер ГРУ Сергій Скрипаль, якого, як вважає Британія, росіяни намагались отруїти в Солсбері, контактував зі Службою безпеки України — він, імовірно, консультував про те, як може діяти ГРУ на сході України. Про це у своїй книзі «Файли Скрипаля» (The Skripal Files) пише журналіст Марк Урбан, повідомляє російська служба ВВС

У книзі, яка виходить у продаж 4 жовтня, Урбан пише, що, за його даними, колишній полковник ГРУ Скрипаль зустрічався з українськими контррозвідниками. При цьому сам Скрипаль ніколи не згадував про свої контакти з СБУ. «Можливо, Скрипаль консультував СБУ про те, як саме може діяти російське ГРУ на сході України», — пише журналіст ВВС.

Як повідомлялося, колишній співробітник ГРУ РФ Сергій Скрипаль підтримує політику Кремля щодо України. 5 вересня британські прокурори назвали імена двох підозрюваних росіян, яких вважають виконавцями отруєння в Солсбері. Це — Александр Петров та Руслан Боширов. Журналісти дізналися, що одного з підозрюваних в отруєнні Скрипалів, який називав себе «Русланом Бошировим», насправді звати Анатолій Чепіга.

Залишити коментар