П'ятниця, 30 жовтня

Одеський суд арештував Олександра Зархіна, який продавав уже придбані квартири та заробив на цьому майже мільйон доларів. Йому встановлено рекордну для такої справи заставу.

Обвинувачений Олександр Зархін декілька разів оформлював документи продажу на одні й ті ж самі квартири в котеджному містечку Одеси Park House. Відомо, що з 2014 року він по кілька разів підписав попередні договори про продаж квартир, а в 2017 році переписав усю будівлю на іншого власника на основі договору купівлі-продажу.

У матеріалах кримінального провадження вказується, що тільки на декількох перепродажах квартир Зархін заробив 133 тис. доларів. Загалом, за даними місцевих ЗМІ, він ошукав інвесторів на суму близько 900 тис. доларів.

Суд призначив Зархіну заставу в розмірі 15 млн грн. Він проходить за статтею «шахрайство у великих розмірах». Йому загрожує до 15 років позбавлення волі.

Зазначимо, що підозрюваний діяв у змові із колишнім співробітником прокуратури Дмитром Кавуном, який підпав під люстрацію 2014 року. Екс-прокурор надавав йому юридичну допомогу із нотаріусами. Кавуна пов’язують із екс-головним прокурором Віктором Пшонкою, який втік із країни після Революції гідності.

Також зазначимо, що донька підозрюваного Інна Іскендерова (Зархіна) зараз перевіряється на причетність до факту шахрайських дій відносно ТОВ «АЛЬ КАРІМ». У Приморський відділ поліціі Одеси надійшла заява від представника зазначеного ТОВ  Дар’ї Білоусової, якій стало відомо про наміри вчинення реєстраційних дій щодо нежитлових приміщень житлового комплексу в центрі міста, замовником будівництва якого виступала ТОВ «АЛЬ КАРІМ». Білоусова заявила про намір невстановленої особи шахрайським шляхом заволодіти ТОВ «АЛЬ КАРІМ» та правом на дане майно.

Залишити коментар