Вівторок, 20 жовтня

Громадський захисник незаконно засудженого до РФ українського журналіста Романа Сущенка Марк Фейгін повідомив, що його підопічного вже етапували. Про це Фейгін написав на своїй сторінці у фейсбуці, повідомляє Укрінформ.

«За попередньою інформацією, Романа Сущенка етапували до місця відбування покарання», написав він.

Раніше Фейгін заявляв, що місце етапування визначає Федеральна виконавча служба покарань (ФСВП) РФ. «Вони тільки вирішують і нам не повідомляють  ані Романові, ані його родичам, ані адвокатам»,  зазначив Фейгін.

Відповідно, тільки тоді, коли український журналіст прибуде в місце відбування покарання, про це сповістять близьких Сущенка.

Власного кореспондента Укрінформу у Франції Романа Сущенка, в порушення міжнародних правил, затримали 30 вересня 2016 року в Москві, куди він прибув із приватною поїздкою. 7 жовтня 2016 року йому висунули обвинувачення в шпигунстві. У ФСБ Росії заявили, що Сущенко є співробітником Головного управління розвідки Міноборони України. У ГУР МОУ це спростували.

Мосміськсуд 4 червня 2018 року засудив Сущенка до 12 років ув’язнення в колонії суворого режиму, 12 вересня Верховний суд Росії визнав це рішення «законним».

Залишити коментар