Субота, 31 жовтня

Служба безпеки України в неділю оприлюднила персональні дані 206 позаштатних співробітників російської військової розвідки (ГУ Генштабу ЗС РФ) зі складу ПВК «Вагнера», які раніше були ідентифіковані Службою як учасники лютневих подій у Сирії. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Список, в якому зазначено ПІБ, громадянство, дата народження та адреса проживання, а також інформація про те, коли загинув цей найманець, розміщено на сайті СБУ.

Згідно з інформацією української спецслужби, вісім найманців «Вагнера», загиблих або померлих від поранень унаслідок так званого «пригожинського наступу» 7 лютого 2018 року в Сирії у районі Дейр-ез-Зору, «в 2014-2016 роках брали участь у бойових діях на Донбасі у складі російських терористичних формувань, деякі з них активно сприяли російській анексії АР Крим (Короленко О. А.) або направлялися російськими спецслужбами на підконтрольну територію України для вчинення терористичних актів та диверсій (Оганесян Р. Г., затриманий у липні 2014 р. на Дніпропетровщині, обміняний на українських заручників)».

Таким чином, підсумовують в СБУ, підтверджена кількість загиблих та померлих від поранень найманців «Вагнера» внаслідок бойового зіткнення 07.02.2018 вже становить 58 осіб.

Залишити коментар