Четвер, 29 жовтня

Великобританія має на меті поглиблення економічної співпраці з Україною після виходу зі складу ЄС. Про це заявив міністр міжнародної торгівлі Великобританії Ліам Фокс, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ми визначили Україну одним із пріоритетних для Великобританії ринків після Брексіту. Наш план – ще більше покращити й лібералізувати торговельні відносини між нами», – сказав Фокс.

Він наголосив, що ключовим завданням нині є «надання певності компаніям, які вже працюють між Україною та Великобританією». «Посадовці в Об’єднаному Королівстві та Україні спільно працюють над розробкою двосторонньої угоди, яка повторить досягнення Зони вільної торгівлі між Україною та ЄС і набуде чинності по завершенні перехідного періоду», – зазначив міністр.

За його словами, найвищим пріоритетом офіційного Лондона є «мінімізація порушення наших чинних торговельних відносин». «Запевняю, що наш вихід із ЄС не змінює відданості Великобританії розвитку України, підтримці її зростання та процвітання. Не скасовує він і нашої підтримки санкцій проти Росії», – зауважив Фокс.

Залишити коментар