Четвер, 22 жовтня

Верховна Рада не дала дозволу на притягнення до кримінальної відповідальності співголови депутатської фракції «Опозиційний блок» Олександра Вілкула. За ухвалення відповідного рішення проголосували 137 депутатів за мінімально необхідних 226, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Водночас Генпрокуратура не вносила до парламенту подань щодо надання дозволу на затримання та арешт народного депутата Олександра Вілкула.

Так, під час представлення подання на засіданні комітету генеральний прокурор Юрій Луценко повідомив, що прокуратура Дніпропетровської області розслідує кримінальну справу за фактом причетності Вілкула на посаді голови Дніпропетровської держадміністрації у 2011 році до незаконної передачі земельних ділянок.

Зокрема, слідство зібрало докази, що Вілкул сприяв протиправній передачі в оренду ПАТ «Орджонікідзевський гірничо-збагачувальний комбінат» земельних ділянок, які були колективною власністю колгоспу.

Слідство вважає, що внаслідок зловживання службовим становищем нардеп Олександр Вілкул завдав збитків держбюджету України на 15 млн грн.

Йому інкримінується умисне зловживання службовим становищем в інтересах третіх осіб, що спричинило тяжкі наслідки державним інтересам (ч. 2 ст. 364 ККУ).

Залишити коментар