Понеділок, 26 жовтня

До інциденту з літаком Су-27 був залучений військовослужбовець США. Про це йдеться в повідомленні командування Військово-повітряних сил США в Європі та Африці, передає Інтерфакс-Україна.

«Ми бачили повідомлення, у яких йшлося про жертву з США, і можемо підтвердити, що в інциденті був залучений американський військовослужбовець», — йдеться в повідомленні.
Водночас не зазначають, яка саме роль американця в цій трагедії, не уточнюється і його доля.

Як повідомлялося, у вівторок близько 17 години поблизу села Уланів (між населеними пунктами Бердичів та Хмільник Вінницької області) у ході виконання навчально-бойового польоту впав військовий літак Су-27. Пізніше стало відомо, що рятувальники знайшли тіла двох пілотів. Військова прокуратура Центрального регіону повідомила, що один із них — військовослужбовець повітряних сил Національної гвардії США.

Зараз на Вінниччині проходять багатонаціональні навчання «Чисте небо-2018», у рамках яких фахівці пошуково-рятувального забезпечення Збройних Сил України спільно з військовослужбовцями з США та Данії практично відпрацьовують питання пошуку, надання допомоги та евакуації екіпажів, які зазнали лиха.

Залишити коментар